دانش بنیان سازی تولیدات در حوزه کشاورزی و صنعت

فرصتی مناسب جهت بازاریابی و فروش محصولات ایران‌ساخت با برپایی نمایشگاه تخصصی دانش‌بنیان سازی تولید در حوزه کشاورزی و صنعت به وجود آمده است.

دانش بنیان سازی تولیدات در حوزه کشاورزی و صنعت

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با توجه به پتانسیل‌های بالای استان قزوین و با هدف حل نیازهای فناورانه، نمایشگاه تخصصی دانش‌بنیان سازی تولید در استان قزوین برگزار می‌شود.

شرکت در این نمایشگاه در استان قزوین که یکی از مهم‌ترین قطب‌های صنعتی کشور با بیش از ۳۰۰۰ واحد صنعتی، ۱۵ شهرک و ناحیه صنعتی و ظرفیت‌های بی‌شمار کشاورزی است، برای شرکت‌های دارای محصولات نوآورانه، فناورانه و دانش‌بنیان، بازاری جدی و فرصتی مناسب جهت بازاریابی و فروش محصولات و کمک به حل معضلات تولید است.

دعوت از بازار هدف مشارکت‌کنندگان در نمایشگاه توسط دستگاه‌های متولی علم و فناوری استان، حمایت ۷۰درصدی صندوق نوآوری و شکوفایی از هزینه‌های شرکت در نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان، بسته‌های تبلیغاتی ویژه، کارگاه‌های آموزشی و مشاوره‌های تخصصی با مشاورین کشور و دیدارهای صادراتی از دیگر ویژگی‌های این نمایشگاه است.

 

 

نمایشگاه تخصصی دانش‌بنیان سازی تولید در حوزه کشاورزی و صنعت، از تاریخ ۱۶ تا ۱۹ آبان در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی قزوین برگزار می‌شود. علاقمندان تا ۱۰ مهرماه سال جاری مهلت برای ثبت نام دارند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *