جشنواره ملی گیاهان دارویی و فرآوده‌های طبیعی و طب سنتی برگزار می‌شود

      ششمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی و فرآوده‌های طبیعی و طب سنتی ۱۰ تا ۱۳ آبان‌ماه سال ۱۴۰۱ برگزار می‌شود تا فرصتی برای توسعه بازار محصولات ایران‌ساخت فراهم شود.

جشنواره ملی گیاهان دارویی و فرآوده‌های طبیعی و طب سنتی برگزار می‌شود

 

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تاکنون ۵ دوره از نمایشگاه ملی گیاهان دارویی و فرآوده‌های طبیعی و طب سنتی توسط ستاد توسعه علوم و فناوری‌های گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شده است.

این رویداد با هدف عزم ملی و هم افزایی سازنده در راستای عملیاتی کردن نقشه راه اجرایی سازی سند ملی گیاهان دارویی و طب سنتی و ارتقا و ترویج فرهنگ اقتصاد دانش بنیان به منزله پیشرانی برای تحرک بخشی به اقتصاد مقاومتی بر مبنای زیست‌بوم کارآفرینی برگزار می شود.

 

 

از دیگر اهداف مهم این جشنواره می توان به فراهم آوری زمینه تعامل جدید و موفق بین فعالان عرصه گیاهان دارویی و ایجاد فضای رقابتی راهگشا همگام با رشد کمی و کیفی محصولات و برندسازی محصولات باکیفیت داخلی، تسهیل فرآیند شتابدهی برای تشکیل و تقویت کسب و کارهای نوپا با حضور شتابدهنده ها و اصلاح نگرش جامعه نسبت به جایگاه طب سنتی علمی اشاره کرد.

 شرکت های متقاضی حضور در این دوره تا ۷ مهرماه سال ۱۴۰۱ فرصت دارند تا ثبت نام کنند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *